YAZARLAR

İletişim sorunlarına dikkat edelim

Ay sabah saatlerinde Aslan burcundaki retro Merkür ile dik açı yapacak. Zihinsel karmaşa yaşayabileceğimiz bu saatlerde sinirlerimiz de hassas olabilir ve çabuk stres olabiliriz.

Bugün 17 Ağustos Cuma... Venüs günündeyiz...

Akrep burcunda ilerleyen Ay derin, gizemli ve ruhsal kavramlarailgilimizi arttırabilir. Ortaklıklar, hisseli paralar, finans,ruhsal ve bedensel dönüşüm, arınma, cinsellik gibi kavramlar günlükyaşamımızda daha fazla yer alabilir.

Ay sabah saatlerinde Aslan burcundaki retro Merkür ile dik açıyapacak. Zihinsel karmaşa yaşayabileceğimiz bu saatlerdesinirlerimiz de hassas olabilir ve çabuk stres olabiliriz. İletişimsorunları ve engelleri ile karşılaşabiliriz. İlişkilerde ve hertürlü iletişim, ulaşım ve trafikte dikkatli ve temkinli hareketetmeliyiz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Jüpiter ile birleşecek ve Balıkburcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Daha iyimser ve rahatolabileceğimiz bu saatlerde maneviyat ve sanatsal konulara ilgimizartabilir. Maddi ve manevi yardım ve destekleri daha rahatalabiliriz. Çevremize karşı daha duyarlı ve hassas olmamız mümkün.Sezgilerimiz de son derece güçlü olabilir.

Gece saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlugörünümde olacak. Güçlü ve güvende hissedebileceğimiz koşullaroluşabilir.

Yorumlar