HABER /  FENERBAHÇE

Hezimetin ardından Ali Koç'a bomba tavsiye: Dedenizi dinleyin

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler, Akhisar mağlubiyetinin ardından küme düşme hattına gerileyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a rahmetli dedesi Vehbi Koç'un sözünü hatırlattı.

Hezimetin ardından Ali Koç'a bomba tavsiye: Dedenizi dinleyin

Spor Toto Süper Lig'in 15.haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Akhisar'a 3-0 mağlup olurken küme düşme hattına geriledi. Maçın ardından Ali Koç, kafileye İstanbul'a otobüsle dönme cezası verirken Comolli ve Koeman'ın kovulması an meselesi.

Hezimetin ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a çağrıda bulunan Serdar Ali Çelikler, ''F.Bahçe yönetim kurulu üyeleri. Şimdi onlara sesleniyorum. Ya bu hafta içi başkan Ali Koç'un inadını kırıp bu takımın toparlanma formülü olan Türk teknik adam ve devre arası en az 3 çok kaliteli transfer yapılması konusunda ikna ediniz. Ya da istifa ediniz.'' ifadelerini kullandı.

''BU KADRO KÜME DÜŞER''
''Çünkü bu takım, bu inat ile, bu yönetim anlayışı ile, bu Comolli ile bu futbol yönetimi beceriksizliği ile bu kadro yapılanması ile küme düşer.'' diyen Çelikler, ''Siz de tarihe geçersiniz. Ben sizin yerinizde olsam, başkan inat etmeye devam ederse istifa ederdim.'' şeklinde değerlendirdi.

''DİNLEMEDİ İNAT ETTİ''
Serdar Ali Çelikler, şu sözlerle utanç verici tabloyu değerlendirdi;
''Gelelim Ali Koç'a.. Anlattık.. Dinlemedi.. İnat etti. Çok sevgili Demiyın'ının kurduğu kadro bu işte. Akhisar daha iyi kadro. Ve daha iyi kadro sonucu aldı. Kulübesi daha kuvvetli idi ve oyuna girenler golü attı. Demiyın'ının kurduğu kadronun en iyi oyuncusu Hasan Ali idi..

''TERSTEN TARİHE GEÇECEKSİNİZ''
Sayın Başkan çok sevgili Demiyın'ını al holdinge koy. Ama Samandıra'dan gönder. Giresunspor eşleşmesinden sonraki konuşması dağlara taşlara olan idari müdürü holdingine al. Ama F.Bahçe'mizi ehil ellere bırak artık. Bu hafta hem idari direktörünü hem de teknik direktörünü yenile. Kalan 19 maçta en az 8 maç kazanmalı ki 38 puan yapsın bu takım ve düşme hattının üstüne çıksın. Bu kadro bu vasat kalecisi ile bitik orta sahası ile yetenek fakiri yeni transferleri ile 8 maç kazanamaz. Bu hafta Samandıra'yı ehil ellere teslim edin. Devre arasında da FFP'yi falan boşverip en az 3 çok iyi transfer yapın. Yoksa tarihe tersten geçeceksiniz.

''DEDENİZE İNANIN''
Bana inanmıyorsanız dedenize inanın. İyi adama iyi para vereceksin. Kötü adamın maliyeti daha yüksek olur demiş rahmetli Vehbi Koç. Comolli'den ve onun yaptığı yahniden bu kadar oluyor. Bu vasatlık sadece size değil; sadece kulübe değil holdinginize de geleceğinize de külfet doğurur.''

Yorumlar 12 yorum