HABER /  DÜNYA

Herkes güldü ama rezalet! Bebeğini ayakta emzirdi

İNGİLTERE'de trende kimse yer vermediği için dokuz kilo ağırlığındaki altı aylık bebeğini ayakta emzirmek zorunda kalan Kate Hitchens isimli bir anne, öfkesini sosyal medyada paylaştı.

Abone ol

İngiltere'de meydana gelen olayda Kate Hitchens adlı 32 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, Londra'dan Wickford kentine mesai çıkışında yaptığı 35 dakikalık yolculuğunda yaşadıklarını bloğunda ve sosyal medya hesaplarında paylaştı. Hitchens, diğer yolcuların kendisini görmezden geldiğini belirterek annelere karşı daha duyarlı olunmasını istedi.

''BİR ANNE GÖRÜRSENİZ LÜTFEN YER VERİN''
Hitchens Facebook ve Instagram mesajlarında, "Birilerinden yerini bana vermesini isteyebilirdim. Ama neden bunu yapmak zorunda kalayım ki? Sorun bebeğimi taşırken zorlanmam değil kimsenin düşünüp yerini teklif etmemesi. Bir dahaki sefere kucağında bebeği olan bir anne görürseniz, lütfen yer verin" dedi.

''BANA GÜLÜYORLARDI''
Mesajı Instagram'da birkaç saat içinde 600'den fazla beğeni alan Hitchens şunları yazdı: "Rahatsız oldum ve ayakta çocuğumu emzirirken utandım. Çocuğumu nerede gerekiyorsa emziriyorum. Emzirmeye uygun kıyafetler giyiyorum. Ancak bu yolculukta tren sallandıkça canım canıyordu. Bir ara göğsüm açıldı, çocuğu dizimle tutmaya çalışırken bazıları yer vereceklerine bana gülümsüyorlardı."

ÖNCEKİ HABERLER
Lüks aracını valeye bırakanlar bu haberi mutlaka okusun
İstanbul'da helikopter düştü! Bakın o helikopter kime ait çıktı?
Bilal Erdoğan neden masadaydı?
Bahçeli'den flaş açıklamalar: Tablo alarm ve kaygı vericidir
Gelinim Mutfakta da vazo krizi büyüdü! Ezgi ile Ayşenur birbirine girdi
İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses koronavirüse yakalandı
Yorumlar