HABER /  FENERBAHÇE

Hamit Altıntop'tan, Ali Koç'un otobüs cezasına yorum

Eski milli futbolcu Hamit Altıntop, Akhisar yenilgisi sonrasında Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu duruma ilişkin çarpıcı yorumlarda bulundu.

Hamit Altıntop'tan, Ali Koç'un otobüs cezasına yorum

Eski Milli futbolcu Hamit Altıntop, Süper Lig'de Akhisar'ın,Fenerbahçe'yi 3-0 yendiği maçtan sonra karşılaşmayı ve yaşananları NTV'ye değerlendirirken Ali Koç'un otobüs cezasını da yorumladı.

İşte Hamit Altıntop'un Fenerbahçe analizi...

- Fenerbahçe camiası ara sezonu bekliyor diye düşünüyorum. Ona göre bir strateji yapacaklar gibi. Artık Fenerbahçe kalkıp 4-4-2 atak oynayacak durumda değil, defansif oynayıp ama gol bulup sonuca yönelik oynaması lazım.

- Anadolu takımları toparlandı deniyor. Evet bu olabilir ama büyük takımlar artık belirli seviyede de değiller. Sneijder, Drogba veya Anelka gibi isimler gelmiyor çok fazla.


- Benim fikrim takımların bir temeli olmalı. Bu durumda Volkan Demirel'i kenara atamazsınız. Bu geçiş döneminde olmaz. Birden bire Harun Tekin transferi oldu. Yetenekli kaleci ama çok başarılı olacak, liderlik yapacak karakteri şu an yok Harun'un.

''AYKUT KOCAMAN'I TEBRİK ETMEK LAZIM''
- Ali Koç Başkan, çok umut vaad ederek geldi, beklentiler büyüdü, taraftarlar akın etti. Geçen sene Fenerbahçe, kadrosuna göre kötü oynamadı, Aykut Kocaman'ı tebrik etmek lazım.

''BEN DE OTOBÜS CEZASI EDİNDİM''
- Ben de otobüs cezası gibi bir tecrübe edindim. Tam olarak hangi maç olduğunu bilmiyorum ama Schalke'deyken 5-0'lık kupa mağlubiyeti vardı Frankfurt'ta. Mesafe 3 saatti ve zaten otobüsle dönecektik ama sonrasında idman da oldu.

''ÇÖZÜM DEĞİL''
- Başkan olsun, hoca olsun bu cezayla mutsuz olduğunun sinyalini veriyor. Bir cezadır ve o anda futbolculara ağır da geliyordur. Ama çözüm değil.

Yorumlar 1 yorum