HABER /  GÜNCEL

Hamile kadın ve yanındaki adama araç içinde korkunç infaz

Antalya'da bir aracın içinde 5 aylık hamile Hatice Bahçecioğlu ile Gürbüz Hakkı Yılmaz başlarından silahla vurularak öldürülmüş halde bulundu. Kadının 8 ay önce boşandığı kocası gözaltına alındı.

ANTALYA'nın Serik ilçesi Kökez Mahallesi 19 Mayıs Caddesi'nde, silah seslerini duyan mahalle sakinleri, durumu polise bildirdi. Belirtilen adrese gelen ekipler, 07 BJH 69 plakalı araçta Gürbüz Hakkı Yılmaz (40) ile beş aylık hamile Hatice Bahçecioğlu'nu (33) silahla vurulmuş halde buldu.

POMPALI TÜFEKLE 3 EL ATEŞ EDİLMİŞ... Yapılan incelemede, araca pompalı tüfekle 3 el ateş açıldığı belirlendi. Gürbüz Hakkı Yılmaz ile Hatice Bahçecioğlu’nun cansız bedenleri, Serik Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Savcının incelemesinin ardından cenazeler, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYORLARDI... Hatice Bahçecioğlu’nun 8 ay önce eşinden boşandığı ve Gürbüz Hakkı Yılmaz ile evlilik hazırlığı yaptığı belirtildi. Gürbüz Hakkı Yılmaz’ın da eşinden ayrıldığı ve golf sahalarında çalıştığı ifade edildi. Hatice Bahçecioğlu'nun, 8 ay önce boşandığı eşi gözaltına alındı. 

Yorumlar 2 yorum