BIST 4.958
DOLAR 18,64
EURO 19,55
ALTIN 1.059,06
POLİTİKA

Güvenlik zirvesi başladı! Erdoğan'ın masasında dikkat çeken kırmızı dosya

Afrin harekatından sonra bölgede sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında şu dakikalarda Beştepe’de güvenlik zirvesi yapılıyor.

Cumartesi günü başlayan Afrin harekatından sonra sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında şu dakikalarda Beştepe’de güvenlik zirvesi yapılıyor.

Zirveye Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcıları, İçişleri, Dışişleri, Milli Savunma Bakanları ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Başdanışmanlar Adnan Tanrıverdi ve Mustafa Varank katıldı.

DİKKAT ÇEKEN KIRMIZI DOSYA

Zirveyle ilgili paylaşılan fotoğrafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önündeki kırmızı dosya dikkat çekti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle