BIST 4.958
DOLAR 18,64
EURO 19,55
ALTIN 1.059,24
GÜNCEL

Yeni doğan bebeğini çöpe attı! Güvenlik kameralarına böyle yakalandı

Çin'de güvenlik kameralara yansıyan görüntüler kan donduran cinsten. Babası olduğu tahmin edilen bir adam 2 aylık bebeği çöp konteynerine bıraktı....

Çin'de yaşanan bu olay kan donduran cinsten. Çin'de doğduktan 2 saat sonra babası olduğu tahmin edilen bir adam tarafından çöp konteynerine bırakılan bebek, duyarlı bir kadın tarafından kurtarıldı. Adamın bebeği bırakıp kaçtığı anlar ve kurtarılma anı ise saniye saniye kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler