BIST 4.975
DOLAR 19,01
EURO 20,39
ALTIN 1.208,56
GÜNCEL

Timsahı beslemek isterken dehşeti yaşadı

Timsahı elleriyle beslemek isteyen adam dehşeti yaşadı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde timsahı beslemek isteyen adam elini kaptırdı...

Sosyal medyada yayılan bir görüntü dehşet anlarını saniye saniye gösterdi. Timsahı elleriyle beslemek isteyen adam bir anlık boşta bulununca timsah adamın elini kaptı. O anlara tanık olan herkes çığlık çığlığa timsahın adamın elini bırakmasını bekledi. En sonunda timsahtan kurtulan adamın elinden yaralandığı görüldü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler