YAZARLAR

Güneş Aslan burcuna geçiyor

Güneş bir ay boyunca kişisel yaratıcılığımızı ve özgüvenimizi yükseltirken, sanat, eğlence, organizasyonlar, aşk ve sosyal yaşamı daha fazla aydınlatabilir.

Bugün 23 Temmuz Pazartesi... Ay günündeyiz...

Yay burcunda ilerleyen Ay güne özgür ve iyimser enerjilerveriyor. Yabancı kültürler, inanç ve felsefeler, akademik vehukuksal kavramlar daha fazla ilgi alanımızda olabilir.

Güneş bugün Aslan burcuna geçecek. Ateş elementinin sabitnitelikle burcu Aslan yaz mevsiminin en sıcak ve Güneş’li günleriniişaret ediyor. Güneş bir ay boyunca kişisel yaratıcılığımızı veözgüvenimizi yükseltirken, sanat, eğlence, organizasyonlar, aşk vesosyal yaşamı daha fazla aydınlatabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Başak burcundaki Venüs ile dik açıyapacak. Günlük yaşamda maddi manevi bazı beklentilerimizde,konfor, estetik, güzellik gibi alanlarda memnuniyetsizlikleroluşabilir. Kadın figürlerle ilişkilerde de daha özenli ve dikkatliolmalıyız…

Akşam saatlerinde Ay Balık burcundaki Neptün ile dik açıyapacak. Yaratıcığımızın ve hayal gücümüzün artacağı bu saatlerdedaha idealist davranabilir, geleceğe ait büyük vizyonlar daoluşturabiliriz. Ancak gerçeklerden fazla uzaklaşmamalıyız. Bu bazıyanılgılara ve kayıplara da neden olabilir.

Yorumlar