MEDYA

Gülben Ergen'i Seren Serengil bir bir ifşa etti

Asım Bayram cinayeti ile ismi gündeme bomba gibi düşen Gülben Ergen'i Seren Serengil bir bir ifşa etti.

90'lı yılların başın Gülben Ergen'in Erol Evcil'in sevgilisi olduğunu söyleyen Seren Serengil olayları şöyle devam etti " Erol Evcil Nesim Malki cinayetinden gözaltına alınınca organize suçlar birimi Gülben Ergen'in hesaplarını incelemeye aldı ve kara para aklama nedeniyle hesabına el konuldu.

- Gülben Ergen 1993 yılında verdiği beyannamede 13 milyon geliri olduğunu söylemiş ancak 1992 yılında kendisini ben işe aldırdım.Yani 1 yılda o kadar para kazanması imkansız. Çünkü gecelik 750 TL alıyordu. 1994 yılında 244 milyon, 1995'te 101 milyon geliri olduğunu söylemiş."

Seren Serengil Gülben Ergen'in hesabına gelen paraların kendi kazancından değilde başka yerlerden gelmiş olabileceğini söyleyerek açıklamasına söyle devam etti " Ayrıca o yıllarda bir magazin gazetecisi ayağından vuruldu.Aklıma bir hikaye geldi. Bir gün bu kadın zengin sevgilisine yine dramatize edilmiş şekilde aile hikayesini anlatarak ağlayıp sızlar kendini acındırır zengin sevgilisi de 'artık arkanda ben varım kanın yerde kalmayacak, bundan sonra sana kimse bir şey yapamaz' gibi sözler söyleyerek destek olur."

Ne olmuş: 1988 yılında Gülben Ergen'in ağabeyi Rıfat Ergen karıştığı bir kavgada öldürüldü. 1991 yılında tutuklanarak ceza evine gönderilen Rıfat Ergen'in katili Gürinan Bayramoğlu af ile serbest bırakıldı. 2005 yılında ise Gülben Ergen'in ağabeyini öldüren Gürinan Bayramoğlu işlettiği diskoteğin önünde 3 kişi ile kavgaya girince öldürüldü. O zaman Gürinan Bayramoğlu ağabeyi Gürcan Bayramoğlu'nu öldürten ve azmettiren Gülben Ergen olduğunu söylemiş. Şimdi ise bu olay Müge Anlı'nın çzödüğü cinayet sonrası tekrar gündeme geldi.

Sitene Ekle
Yorumlar