HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu işte çeyrek altını alan gelin

Kanal D'de Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da bugün yani 9 Ocak Çarşamba günü Rümeysa 15 puanla çeyrek altını kazanırken, 9 puan toplayabilen Sina ise sonuncu oldu.

Kanal D'nin fenomen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 43. haftanın üçüncü günü tamamlandı. 9 Ocak Çarşamba günü izleyiciyle buluşan bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları yemekleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim mutfakta 9 Ocak Gün Birincisi: Haftanın üçüncü gününde Rümeysa 15 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Ezgi, 14, Yağnur 12, Sina ise 9 puan toplayabildi. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

  1. Rümeysa : 27 + 15 = 42
  2. Ezgi : 25 + 14 = 39
  3. Yağnur : 23 + 12 = 35
  4. Sina : 24 + 9 = 33

Gelinim Mutfakta 8 Ocak sonuçları işte kazanan gelin

Gelinim Mutfakta Sina Kimdir? 7 Ocak Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Sin Malatya dahil edildi. 7 yıllı evli olan Sina'nın bir kız bir de erkek çocuğu var. 36 yaşındaki yarışmacı, Gelinim Mutfakta'ya İstanbul'dan katıldı. 

Gelinim Mutfakta Kaynana Songül Kimdir? Sina'nın kaynanası Songül Hanım da gelini gibi fanatik Beşiktaşlı. Aslen Erzurumlu olan Songül Hanım, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 

Gelinim Mutfakta 42. Hafta Sonuçları: 4 Ocak  Cuma günü ekrana gelen 42. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 72 puanla Ezgi haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna taktı. 40 puan toplayan Elif ise en düşük puanı alarak yarışmaya veda etti. 

Gelinim Mutfakta'nın torpilli kaynanası Reyhan'a bakın verdiği kilolar olay Gelinim Mutfakta'nın torpilli kaynanası Reyhan'a bakın verdiği kilolar olay Gelinim Mutfakta'nın torpilli kaynanası Reyhan'a bakın verdiği kilolar olay Gelinim Mutfakta'nın torpilli kaynanası Reyhan'a bakın verdiği kilolar olay HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Menopoz döneminde bu besinleri tüketin
Tekirdağ Malkara'da patlama! Acı haber geldi
Bu sene Ramazan ne zaman başlıyor 2019 hangi ay Ramazan?
Antalyaspor'dan Monaco'ya transfer
Antalya'da 'komando' destekli uyuşturucu operasyonu
Çukur 72. bölüm 2. fragmanı: 3. sezon 5. bölüm
Yorumlar