HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta Ezgi Yıldırım kimdir kaynanası Reyhan hanımdan dikkat çeken sözler

Gelinim Mutfakta yarışmacıları arasında bulunan Ezgi Yıldırım ile kaynanası Reyhan Yıldırım ilgi çekiyor. Peki Gelinim Mutfakta Ezgi kimdir? İşte Gelinim Mutfakta'ya 19. hafta dahil olan yeni yarışmacılar...

Her hafta cuma günü bir yarışmacının elendiği Gelinim Mutfakta'ya her pazartesi yeni yarışmacılar katılıyor. Peki Gelinim Mutfaktaya 19. hafta dahil olan Ezgi Yıldırım ile kaynanası Reyhan Yıldırım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Gelinim Mutfakta Ezgi Yıldırım kimdir? Tunceli'de dünyaya gelen Ezgi Yıldırım, Elazığ'da yaşamaktadır. 4 yıldır evli olan Yıldırım’ın 16 aylık bir bebeği vardır. 

Gelinim Mutfakta Reyhan Yıldırım kimdir? Aslen Tuncelili olan Reyhan hanım ise Erzincan'da yaşamaktadır. Otoriter tavırlarıyla dikkat çeken Reyhan Hanım, haftanın ilk gününde sarfettiği 'Hatice gibi bir gelinim olsaydı onu hemen boşatırdım' sözüyle dikkat çekti. 

Geçen Hafta kim kazandı kim elendi? 18. haftada yarışmanın sunucusu Fatih Ürek'in açıkladığı puan sıralamasıyla birlikte 5 bileziğin sahibi 74 puanla Elif olmuştu. Haftanın en düşük puanı alan Şebnem ise yarışmaya veda etmişti. 

Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir yarışmadan neden çekilmişti

ÖNCEKİ HABERLER
Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu'na haciz şoku!
Sıla yeni albümü hakkında konuştu
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ı kızdıracak 15 Temmuz iddiası
Bedelli kaç doğumluları kapsıyor 1992 doğumlulara bedelli vurdu mu?
İddia: YPG'liler ABD'nin verdiği silahları karaborsada satıyor
İstanbul Konya hızlı tren biletleri kaç para öğrenci/tam bilet parası
Yorumlar 1 yorum