HABER /  YEREL

Gebze'deki viyadük kazasında ölen işçi 2-3 saat önce işe başlamış

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli-Gebze kesimindeki viyadük çalışmaları sırasında beton blokun altında kalarak yaşamını yitiren Bayram Kılıç'ın, 2-3 saat önce işbaşı yaptığı öğrenildi.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli-Gebze kesimindeki viyadük çalışmalarında düşen beton blokun altında kalarak hayatını kaybeden evli ve 3 çocuk babası 53 yaşındaki Bayram Kılıç'ın cenazesi, memleketi Samsun'a getirildi.

Kılıç'ın Canik ilçesi Gazi Osman Paşa Mahallesi'nde evinin önünde taziye çadırı kuruldu.

Bayram Kılıç'ın ağabeyi Basri Kılıç açıklamada, kardeşinin çalışmak için Gebze'ye kazadan bir gün önce gittiğini dile getirerek "Sigorta girişini yaptırdı. İşe çıktı, 2-3 saat sonra çökme oldu. Düşünce altında kalıyorlar. Bayram Kılıç dört dörtlük bir insandı" dedi.

Kılıç'ın cenazesi, cuma namazının ardından Seyfinaz Hatun Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Derecik Mezarlığı'na defnediliyor.
Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli-Gebze kesiminde 28 Kasım'da viyadük çalışmaları sırasında düşen beton blokun altında kalan işçilerden Öztürk Yılmaz, Bayram Kılıç ve Sıddık Canpolat hayatını kaybetmiş, Kani Öztürk (40) ise yaralı kurtarılmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Kaç puanlar teşekkür belgesi alınır 2019 MEB takdir alma puanı
Instagram 'yakın arkadaşlar' özelliğini kullanıma sundu
Cami imamı, muhtar, okul müdürü tefecilik yaparken yakalandı
Siyah üzüm çekirdeğinin faydaları saymakla bitmiyor!
Kanun teklifi verildi işsizlik maaşı kesilmeyecek yaşlılık aylığı en az 1000 lira olacak
Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi'nde korkutan yangın
Yorumlar 2 yorum