BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

Gaziantep'te hava çok kötü meteorolojiden alarm geldi

GAZİANTEP için meteorolojiden gelen hava durumu alarmında çok kuvvetli yağış uyarısı bulunuyor. Meteoroloji 18 Ocak 2018 perşembe günü için toplam 16 alarm geçti. Gaziantep'te bu illerin arasında. Gaziantep'te sel baskınlarına sebep olabilecek yoğunlukta kuvvetli yağış beklendiğinden vatandaşların dikkatli olması isteniyor.

Abone ol

Meteorolojiden arka arkaya 16 alarm geldi ve Bolu, Düzce, Erzurum, Erzincan, Muş, Bingöl, Elazığ, Urfa, Malatya, Gaziantep, Kilis, Antalya, Adıyaman, Osmaniye, Maraş illeri uyarıldı. 7 ilde kuvvetli kar yağışı beklenirken diğer illerde çok kuvvetli yağmur görülecek. Şiddetli yağış beklenen iller Urfa, Malatya, Gaziantep, Kilis, Antalya, Adıyaman, Osmaniye, Maraş olarak duyuruldu.

GAZİANTEP HAVA DURUMU : Bugün kuvvetli yağış beklenen 9 ilden biri de Gaziantep oldu.Meteorolojinin Gaziantep hava durumu alarmı şu şekilde geçti: 'Bugün Gaziantep çevrelerinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların Cuma sabah saatlerine kadar kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (50-80 Kg/m2), olacağı tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, kuvvetli rüzgar) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Gaziantep hava durumu tahminini alarmla duyuran meteoroloji 5 günlük raporu da yayınladı. İşte Gaziantep hava durumu tahmini;

ÖNCEKİ HABERLER
Bolu'da hava çok kötü meteorolojiden alarm geldi
Perinçek ABD'nin Suriye planını açıkladı! Kürdistan'ı...
Elazığ'da kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
Bingöl'de kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
Muş'ta kuvvetli kar yağışı 5 günün hava tahmini
Bugün camiler açık mı cuma namazı var mı Diyanet?
Yorumlar