BIST 1.443
DOLAR 8,56
EURO 10,38
ALTIN 510,59
HABER /  MEDYA

Game of Thrones'un final sezonu gelmeden pulları geldi

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Game of Thrones'un final sezonu 2019 yılında yayınlanacak. Dizinin hayranları dizinin yeni sezonunu bekleyedursun, dizi yerine pulları basıldı.

Abone ol

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Game of Thrones'un final sezonu 2019 yılında yayınlanacak. Dizinin hayranları dizinin yeni sezonunu bekleyedursun, dizi yerine pulları basıldı.

İngiliz postası, ABD'nin tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Taht Oyunları dizisi için yeni pul serisi çıkardı. Artık kimse kimseye pek mektup göndermese de mektup pullarına rağbet bitmiyor. İskoçya, İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'dan oluşan Birleşik Krallık'a bağlı Kraliyet Postası, ABD'nin HBO kanalının epik fantezi türündeki draması Taht Oyunları (Game of Thrones/GOT) için 15 pulluk yeni bir seri çıkardı.

Pullardan 10'u Sansa Stark (Sophie Turner), Jon Snow (Kit Harington), Tyrion Lannister (Peter Dinklage) ve Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) gibi dizinin önde gelen insan karakterlerini, kalan 5'i Demir Taht, Gece Kralı ile Ak Gezenler, Ulukurtlar, Devler ve Ejderhaları temsil ediyor.

 

​'BİRLEŞİK KRALLIK KATKISI TAÇLANDIRILDI' 

Kraliyet Postası, pul serisinin, küresel bir fenomen haline gelen diziye ülkenin katkılarını simgelediğini belirtti. Zira dizinin büyük bölümü Kuzey İrlanda'da Titanic, Linen Mill gibi stüdyolarda ve açık havada çekiliyor. Açıklamada ''İlaveten, dizinin meşhur oyuncu kadrosu baskın şekilde Britanyalı ve İrlandalıdır ve prodüksiyonun pek çok alanında Britanyalıların uzmanlığına başvurulmuştur, buna pek çok ödül alan kostüm tasarımı ve prostetik özel efektler de dahildir'' denildi.

​​Dizinin final sezonu olacak 8. sezonu hala yapım aşamasında. Hayranları, gösterime girmesini beklerken, 23 Ocak'ta Birleşik Krallık çapında satışa çıkacak pul serisinde teselli bulabilecek.


 

ÖNCEKİ HABERLER
2 milyar dolarlık yapay zeka parkı geliyor
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Piyango parasını bankaya yatırdı: Alacağı faiz dudak uçuklattı!
Kaç kişi çipli kimlik aldı? Şaşırtan rakamlar!
Bittiler deniliyordu: DEAŞ onlara savaş ilan etti!
AB’den Türkiye açıklaması! Stratejik işbirliği...
K.Kore yanlışlıkla kendini mi vurdu?
ABD dehşet verici bir sona sürükleniyor
Fitch büyüme beklentilerini açıkladı! Türkiye ortalaması...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransız basınına konuştu
Yorumlar