BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 442,57
MEDYA

Feride Ercan'ı testereyle kesip yakmış! Müge anlı detayları açıkladı

Müge Anlı kan donduran Feride Ercan cinayetinin nasıl işlendiğini canlı yayında bütün detaylarıyla açıkladı. Hikmet Yalçınkaya'nın itiraf ettiği cinayetin detayları ise tüm Türkiye'yi dehşete düşürdü.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı sert programı 20 gündür kayıp feride Ercan'ı arıyordu. Programa katılan Feride Ercan'ın görüştüğü erkek arkadaşı Hikmet Yalçınkaya Ankara polisine giderek cinayeti işlediğini itiraf etti. Yalçınkaya'nın cinayeti nasıl işlediğini ise Müge Anlı canlı yayında bir bir açıkladı.Cinayet detayları ise kan dondurdu.

Müge Anlı kan donduran cinayetin detaylarını canlı yayında açıkladı. Anlı "Bu gün üzücü bir haber ile açacağım programı. 20 gündür aranan Feride Ercan'ın vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Hanımefendinin kemiklerine bile ulaşılamıyor. Cinayeti işleyen ise programımıza perşembe ve cuma günü katılan Hikmet Yalçınkaya.

-Hikmet Yalçınkaya ben çocuklarımla görüşmek istiyorum diye Ankara'ya ailesinin yanına dönmek istedi. Ekip arkadaşlarımızla beraber Ankara'ya gittiler cuma günü Hikmet Yalçınkaya ortadan kayboldu.

-Aslına şöyle oluyor. Hikmet Yalçınkaya'nın eşi ilk başta o pazar evden çıkmadı hiç eşim demişti. Ama daha sonra Hikmet Yalçınkaya'nın eşinin ekip arkadaşlarımıza yaptığı açıklamada "Ben evet pazar günü çıkmadı dedim ama şimdi düşündüm hangi pazar olduğundan emin değilim. Bahsettiğiniz gün dışarıda olmuş olabilir. Bir pazar çıkmadı ama hangi gün emin değilim" açıklamasında bulundu.

-Hikmet Yalçınkya'nın eşiyle büyük tartışmalar yaşadığını öğrendik ve eşinin ailesi gelip çocuklarla beraber karısını alıp evden götürdü.

-Hikmet Yalçınkaya sonrasında ortadan kayboldu. Cumartesi ve pazar günü ekiplerimiz irtipat kurmaya çalıştı ama ortada yoktu. Pazar akşamüstü Ankara İl Emniyet Müdürlüğüne giderek cinayeti itiraf etti. Ben öldürdüm dedi.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yerin metrelerce altında çalışmak için geceden kuyruğa girdiler
Yasak Elma 33. bölüm fragmanı
Vuslat 7. bölüm fragmanı
Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı
Kızım 19. bölüm fragmanı
İstanbullu Gelin 72. bölüm fragmanı
Gülperi 20. bölüm fragmanı
Arka Sokaklar 505. bölüm fragmanı
Çekmeköy'de helikopterin düşme anı kamerada
Avlu 30. bölüm 2. fragmanı