BIST 1.527
DOLAR 7,26
EURO 8,76
ALTIN 406,23
MEDYA

Kızım 19. bölüm fragmanı

Kızım dizisi 19. yeni bölümüyle 15 Şubat 2019 Cuma akşamı TV8'de olacak. Kızım'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kızım 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Kızım 15 Şubat 2019 Cuma akşamı TV8'de...

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler. Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın biraraya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstanbullu Gelin 72. bölüm fragmanı
Gülperi 20. bölüm fragmanı
Çekmeköy'de helikopterin düşme anı kamerada
Avlu 30. bölüm 2. fragmanı
Vurgun 2. bölüm 2. fragmanı
Diriliş Ertuğrul 135. bölüm 2. fragmanı
İrfan Değirmenci tanzim satış kuyruğuna girdi: Kavga çıktı!
Çekmeköy'de askeri helikopter düştü: 4 asker şehit oldu!
Karlov’un özel eşyaları arasında Atatürk detayı
Eşinin eski kocasını sosyal medya paylaşımları yüzünden öldürdü