BIST 1.330
DOLAR 8,19
EURO 9,84
ALTIN 471,71
MEDYA

Çukur 53. bölüm ilk sahne: 2. sezon 20. bölüm

Çukur dizisi 53. yeni bölüm (2. sezon 20. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur 53. yeni bölümüyle 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 53. yeni bölüm (2. sezon 20. bölüm) ilk sahnesi yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Vuslat 7. bölüm fragmanı
Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı
Kızım 19. bölüm fragmanı
İstanbullu Gelin 72. bölüm fragmanı
Arka Sokaklar 505. bölüm fragmanı
Çekmeköy'de helikopterin düşme anı kamerada
Avlu 30. bölüm 2. fragmanı
Jet Sosyete yeni sezon 14. bölüm fragmanı
Vurgun 2. bölüm 2. fragmanı
Diriliş Ertuğrul 135. bölüm 2. fragmanı
Yorumlar