HABER /  FENERBAHÇE

Fenerbahçe'den ses getirecek proje!

Sarı- Lacivertliler, formadaki kol reklamını, Birleşmiş Milletler Kadın Hakları bölümünün, kadın-erkek eşitliğini sağlamak için başlattığı ‘HeForShe’ kampanyasına ayırdı.

Abone ol

Fenerbahçe'de Başkanlık görevine geldikten sonra yaptığı her açıklamada, sponsorluklara büyük önem verdiklerini söyleyen ancak bunun yanında sosyal sorumluluk projelerinde de daha aktif olacaklarının altını çizen Ali Koç, bu yöndeki ilk büyük adımını atmaya hazırlanıyor.

Fanatik'te yer alan habere göre; Üstelik uluslararası bir projeye destek olarak... Formanın göğüs sponsorluğunu 35 milyon 500 bin TL karşılığında AVIS’e veren Fenerbahçe, kol reklamında ise ücretsiz bir şekilde ‘HeForShe’ kampanyasına yer verecek. Sarı-Lacivertliler, bunu yapan ilk kulüp olacak.

KAMPANYAYI HAYATA GEÇİRDİ
Peki HeForShe neyi amaçlıyor? Birleşmiş Milletler Kadın Hakları Bölümü, dünya çapında kadın-erkek eşitliğini sağlamak için 2014 yılında bu kampanyayı hayata geçirdi. Kısa sürede devlet başkanlarından, iş dünyasına kadar birçok kesimden insanın desteğini aldı. Kampanyaya en fazla katılımın olduğu ülkelerden biri de Türkiye.

BAYRAĞI KARDEŞİ DEVRALDI
21 Ocak 2016 yılında hayatını kaybeden Mustafa Koç, ülkemizde HeForShe’nin bayraktarlığını yapanlar arasındaydı. Kendisinin vefat etmesinin ardından kardeşi Ömer Koç, kampanyaya desteğini aynı şekilde sürdürüyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Meral Akşener'e şok suçlamalar! İstifa ederken bombaladılar...
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Somali'de mesaj verdi
Mansur Yavaş aslen nereli kaç yaşında eşi Nurşen Yavaş kimdir-çocukları
Mahsun Kırmızıgül'e hırsız şoku
Mansur Yavaş kimdir İyi Parti'nin Ankara adayı mı?
Uraz Kaygılaroğlu eşi Melis İşiten kimdir ne zaman ayrıldılar?
Yorumlar 1 yorum