BIST 1.205
DOLAR 7,91
EURO 9,31
ALTIN 486,01
HABER /  DÜNYA

Estetik onu bu hale getirdi!

Göz estetiği için plastik cerraha giden Marilyn Leisz adlı kadın, operasyondan sonra bakın ne hale geldi

Abone ol

ABD'de göz estetiği için plastik cerraha giden Marilyn Leisz adlı kadın, operasyondan sonra gözkapaklarını kapatamaz hale geldi

Uyuduğu zaman bile gözleri kapanmayan talihsiz kadın doktorunu mahkemeye verdi. Doktoru ise operasyonun riskine ilişkin hastasını bilgilendirdiğini savunuyor.

New Jersey'de oturan Marilyn Leisz, düşen göz kapaklarını toparlatmak ve yeniden şekil verdirmek üzere Plastik Cerrah Paul Parker'ın kapısını çaldı. Daha önce de benzer operasyonlar geçiren Leisz, bu son ameliyattan sonra gözlerini kapatamaz hale geldi.

Leisz'in gerilen göz kapakları yüzünden gözlerini kapatamıyor. Tamamen kapatmak için kendini çok zorlaması gerekiyor. Talihsiz kadın uyuduğu zaman bile açık kalan gözlerinin sağlığını için onlarca damla ve jel kullanmak zorunda.

Marilyn Leisz, operasyonla ilgili kendisinin uyarılmadığını öne sürerek Plastik Cerrah Paul Parker'ı mahkemeye verdi.

Parker ise, operasyonun göz kapağını kapatamamama ve göz kuruluğu gibi riskleri konusunda hastasını bilgilendirdiğini savundu.

Her geçen gün görme kabiliyetinin de zayıfladığını belirten Marilyn Leisz, "Tenis oynamak, yüzmek, bisiklete binmek gibi hoşlandığım hiçbir aktiviteyi artık yapamıyorum diyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Musa Kusa'ya dokunulmazlık verilmeyecek
'İstifa yetmez, Salih Yemen'i de terk etmeli'
Abdullah Gül'den Peres'e davet
Parmak izi onu böyle ele verdi!
Konut kredisi için elinizi çabuk tutun!
Kurtalan Ekspres bateristİ öldü mü Sefa Ulaştır kimdir kaç yaşında?
Yorumlar 1 yorum