GÜNCEL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanı

ATV'nin fenomen dizisinin son bölümü ekrana kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 75. yeni bölümünün fragmanı da yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde bakın neler olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu yeni bölümü önümüzdeki hafta yani 10 Ekim 2017 Salı akşamı ATV'de ekrana gelecek. Peki Eşkiya dizisinde gelecek bölümde neler olacak?

Hızır Çakırbeyli tüm işlerini İlyas'a devredip memleketine yerleştikten sonra ailesiyle, alıştığı sorunlardan uzakta alışılmadık bir mutluluğa sahip olmuştur. Onca yaşanan sıkıntıdan sonra bir nebze huzur bulan ailenin tadının kaçacağı günler ise çok uzakta değildir. İntikamının peşine düşen düşmanlar Hızır'ın yakasını bırakmazlar.

Ünal Kaplan ile birlikte tüm masa üyelerinin ortak kararı Hızır'ın bir an önce gelip masaya oturması yönündedir. İstihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Olayın ehemmiyetinin farkında olan herkes bir yandan Hızır'a kurulan pusuların ardını araştırırken diğer yandan dönüşünü sağlamaya çalışır.

Peşinde ölümle gezen Hızır'ın dönüp işlerin başına geçmekten başka çaresi yoktur. Tabi eğer bunun için hala zamanı varsa…

Sitene Ekle
Yorumlar