BIST 1.543
DOLAR 7,41
EURO 9,01
ALTIN 442,92
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm: Tipi aşkını buluyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölümü sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 25 Nisan 2017 Salı akşamı yayınlanan 66. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25 Nisan 2017 Salı akşamı yayınlanan 66. son bölümünde Tipi aşkını buluyor.

Masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir.

Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavrı son bulmaz.

Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan'ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem'in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir. Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal'ı kuşkuya düşürür.

İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi'nin elinden kaçırdığı Cemil'in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker'in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır.

Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut'un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem'in Ceylan ile Ünal'ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Survivor 25 Nisan 2017 ödül oyununu kim kazandı?
Survivor'da Berna'nın acı dolu dakikaları!
Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Reuters'a konuştu
Başbakan'dan oy veren HDP'li vekillere tepki
Yıl sonunda üretime geçecek olan uçan araba
Mucize kurtuluş kameraya böyle yansıdı!
Kara Sevda 66. bölüm 2. fragmanı
Kara Sevda 66. bölüm fragmanı
No: 309; 45. bölüm fragmanı