BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 35,99
ALTIN 2.561,47
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölüm final sahneleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. son bölümü final sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 28 Mart 2017 Salı akşamı yayınlanan 63. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Mart 2017 Salı akşamı yayınlanan 63. son bölümü finalinde Alparslan kimi vuruyor?

Masanın etrafındakiler hatalarının bedelini örgütle savaşmak zorunda kalarak öder. Simsar Cemil'e düzenlenen baskının sonuçları ağır olur. Ava giderken avlanan masa üyelerinden Ender'in korktuğu başına gelmiştir.

Herkesi bitirme planlarında eylemlerine ara vermeyen Avni ve Cemil silah ticaretinde tekel olma yolunda birlikte hareket etmeye devam ederler. Hızır'ın ise sabrı taşmaktadır. Avni'yi örgüte karşı birlikte hareket etmeye yanaşmazsa öldürmekle tehdit eder. Bunun için ilk isteği düşmanlarını köşeye sıkıştırabileceği bir adrestir. Ünal'ın derdi de hem CIA tarafından korunan hem de İstihbaratta eli kuvvetli olan Avni'yi bitirmektir. Böylece eski gücüne tekrardan sahip olabilecektir.

CIA ile bir araya gelen Alparslan ile Ceylan oynadıkları tehlikeli oyunda çok önemli bir noktaya gelirler. Kimin kazanacağını kestirmenin güç olduğu bu kumarın sonunda kaybedeni feci bir son beklemektedir.

Sitene Ekle