BIST 11.139
DOLAR 33,09
EURO 36,11
ALTIN 2.581,93
MEDYA

Sevda Kuşun Kanadında 31. final bölümü son sahneler

Sevda Kuşun Kanadında 31. final bölümü son sahneleri... Sevda Kuşun Kanadında'nın bu hafta 28 Mart 2017 Salı akşamı yayınlanan 31. final bölümünde neler yaşandı?

Sevda Kuşun Kanadında 28 Mart 2017 Salı akşamı yayınlanan 31. final bölümü son sahneleri...

Amiral’in darbe planını öğrenen Ömer, Cemil Ateş’le konuşur ve Amiral’i bitirecek bir plan üzerinde anlaşırlar. Amiral ise darbenin başarılı olacağından emindir. Bütün hazırlıklarını yapmış, sosyalist bir darbenin gerçekleşmesi için ordu içindeki cuntayı harekete geçirmiştir. Ancak büyük bir problem vardır. Kara Kuvvetleri komutanı darbenin emir komuta zinciri içinde gerçekleşmesini istemektedir. Amiral’in ise vazgeçmeye niyeti yoktur. 12 Mart Muhtırası Ordu içinde ise yeni bir karşı darbe hazırlığı yapılmaya başlanmıştır bile. Genelkurmay Başkanı bütün kuvvet komutanlarını toplar ve durumu bildirir. Karşı darbenin planlayıcıları arasında Zafer Erbay da vardır. Plana göre önce muhtıra verilecek eğer Demirel başbakanlığı bırakmazsa darbe yapılacaktır.

Ömer tam da kötü dönemin artık geride kaldığını düşündüğü gün Filiz’e evlenme teklif eder. Ömer, o gün kendisi için büyük bir kabusun başlayacağından habersizdir. Radyodan muhtırayı duyduğu anda asker evi basar ve Ömer ve Cemil Ateş’i götürür. Ömer nakil sırasında kaçar ve Zafer’in peşine düşer. Zafer işlediği bütün günahların hesabını verecek midir?

Sitene Ekle