BIST 1.428
DOLAR 8,29
EURO 10,00
ALTIN 483,72
MEDYA

Sevda Kuşun Kanadında 31. final bölümü: Muhsin Yazıcıoğlu

Sevda Kuşun Kanadında 31. final bölümü sahneleri... Sevda Kuşun Kanadında'nın bu hafta 28 Mart 2017 Salı akşamı yayınlanan 31. final bölümünde neler yaşandı?

Sevda Kuşun Kanadında 28 Mart 2017 Salı akşamı yayınlanan 31. final bölümü sahneleri...

Amiral’in darbe planını öğrenen Ömer, Cemil Ateş’le konuşur ve Amiral’i bitirecek bir plan üzerinde anlaşırlar. Amiral ise darbenin başarılı olacağından emindir. Bütün hazırlıklarını yapmış, sosyalist bir darbenin gerçekleşmesi için ordu içindeki cuntayı harekete geçirmiştir. Ancak büyük bir problem vardır. Kara Kuvvetleri komutanı darbenin emir komuta zinciri içinde gerçekleşmesini istemektedir. Amiral’in ise vazgeçmeye niyeti yoktur. 12 Mart Muhtırası Ordu içinde ise yeni bir karşı darbe hazırlığı yapılmaya başlanmıştır bile. Genelkurmay Başkanı bütün kuvvet komutanlarını toplar ve durumu bildirir. Karşı darbenin planlayıcıları arasında Zafer Erbay da vardır. Plana göre önce muhtıra verilecek eğer Demirel başbakanlığı bırakmazsa darbe yapılacaktır.

Ömer tam da kötü dönemin artık geride kaldığını düşündüğü gün Filiz’e evlenme teklif eder. Ömer, o gün kendisi için büyük bir kabusun başlayacağından habersizdir. Radyodan muhtırayı duyduğu anda asker evi basar ve Ömer ve Cemil Ateş’i götürür. Ömer nakil sırasında kaçar ve Zafer’in peşine düşer. Zafer işlediği bütün günahların hesabını verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kılıçdaroğlu'ndan 'Hayır' çadırı yorumu
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Teslim olan teröristten şok itiraflar
Bakan Ahmet Arslan açıkladı: Köprülerin vatandaşa maliyeti var mı?
Bakan Ahmet Arslan: '81 ili bölünmüş yollarla bağlamayı hedefliyoruz'
İş yerindeki tacize 2 yıl hapis
Kara Sevda 62. bölüm 2. fragmanı
Kara Sevda 62. bölüm fragmanı
No: 309; 41. bölüm fragmanı
AK Partili kadınlara taşlı saldırı
Yorumlar