BIST 1.552
DOLAR 7,38
EURO 8,98
ALTIN 441,97
HABER /  GÜNCEL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti internethaber.com'da.

Abone ol

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. (EDHO) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde CIA'in ajanı Ercüment masaya katıldı. Bunun üzerine Hızır Çakırbeyli'nin ölümü oylandı. EDHO'nun yeni bölümünde yaşanacaklar ise nefesler tutularak bekleniyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 57. yeni bölüm fragmanı ile son bölüm özeti haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm fragmanı ekrana geldi. 14 Şubat 2017 Salı akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. yeni bölüm fragmanında bakın neler yaşandı:

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüde öfkesini kontrol edemeyen Hızır, bitap halde Ercüment'e haddini bildirmeye gitti ama artık aynı masada oturduklarından şahsi hesaplaşmaları rafa kaldırmak zorunda kaldı. Ceylan'ın bildiklerini Meryem'le paylaşması huzur kaçırırken, masa üyeleri, hayatını kurtardıkları adamın yaptıkları karşısında neye uğradıklarını şaşırdı. Etrafa saçılan kurşunların kardeşliği bozduğu EDHO son bölümde Hızır'ın gazabından masadakiler de nasibini aldı.

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz 56. son bölümde İlyas ve Esra cephesinde ise işler bir türlü yoluna girmedi. Adım atma sırası İlyas'taydı fakat işler planladığı kadar kolay olmadı. Hızır ile otel odasında bir araya gelen Suzi ise gün geçtikçe Meryem için daha büyük bir tehdite dönüşmeye devam etti.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir… Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...

ÖNCEKİ HABERLER
KHK TRT ihraç tam listesi 7 Şubat
KHK Dışişleri Bakanlığı ihraç tam listesi 6 Şubat
İhraç edilen polislerin listesi! Emniyet
Yargıtay'dan ihraç edilenlerin listesi 7 Şubat
İhraç edilen polisler listesi yeni KHK 6 Şubat
Denizli'de facia ucuz atlatıldı: 25 yaralı
Halaçoğlu'ndan Bahçeli'ye cevap! Bunlar kudursalar da...
Dilek Öcalan'ın ifadesi ortaya çıktı!
Altın fiyatları yine yatırımcısını sevindirdi
FETÖ duruşmasında ürperten ifade!
Yorumlar