HABER /  MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragman yayınlandı Kudret ölüyor mu

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölümde Kudret, esir alındı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Kudret'in esir alındığı sahneler izleyiciyi ekrana kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 106.son bölüm özetine bakalım hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 106.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır. Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar'ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur.

Sırasıyla Yaşar ve Hızır'ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya'yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır. Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan'ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem'in planı bu kez Hızır'ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 107.YENİ BÖLÜM FRAGMANI; henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

Yorumlar