BIST 1.323
DOLAR 7,88
EURO 9,35
ALTIN 478,60
HABER /  GÜNCEL

Erdoğan'dan patlama hakkında yeni açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'u kana bulayan terör saldırısı hakkında son dakika açıklamalar yaptı.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’daki patlamada yaralananları hastanede ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaretinin ardından açıklama yaptı ve şunları söyledi:

 
“İki tane yoğun bakımda arkadaşımız var. Yoğun bakımdaki arkadaşlarımızın şuurları açık. Şakalaşmaya varıncaya kadar bizimle onu yapabildiler. Kısa zaman yoğun bakımdan çıkıp odalarına çıkabilecekler. Gazilerimiz toparlanmış vaziyette. Haseki’dekiler geneli itibariyle çok daha bizleri umutlandırdı. Buradakileri ben iyi gördüm. Kendileri de bunu ifade ediyorlar."MEYDANI KAHPELERE BIRAKACAK KADAR ALÇALMADIK"

İşin geneli itibariyle baktığımızda 38 şehidimiz var. 155 yaralı söz konusu.Burada üzerinde duracağımız en önemli konu bu terör belasıyla mücadelede milletimin halkımın sonuna kadar bu mücadeleyi sürdüreceğimizden şüphesi olmasın. Eğer bizi bunlarla korkutmayı falan hedefliyorlarsa biz öyle korkup meydanı bu alçaklara, bu kahpelere bırakacak kadar alçalmadık. Biz bu yola çıkarken kefenlerimizi giyerek çıktık. Biz şehadet makamına ermeyi şereflerin en yücesi olarak kabul etmiş bir inancın, bir düşüncenin mensuplarıyız. Onun için de bundan çekinmek diye bir şey söz konusu değil.    

ÖNCEKİ HABERLER
Mustafa Çalışkan'dan teröristlere: Siz kimin köpeğisiniz!
Kırmızı ışıkta beklerken şehit oldu!
Alman muhabirden skandal İstanbul paylaşımı!
Lütfi Elvan'dan teröre rest! Mücadele sürecek
Doğu Perinçek'ten saldırının perde arkası : Türk milletinin...
Öğretmenler Günü mesajları kısa resimli duygusal 24 Kasım sözleri
Yorumlar 24 yorum