BIST 1.127
DOLAR 8,29
EURO 9,76
ALTIN 500,46
HABER /  GÜNCEL

Erdoğan'dan bomba Binali Yıldırım açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığıyla ilgili son dakika açıklama yaptı...

Abone ol

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayının 29 Aralık'ta açıklanacağını duyurdu. Erdoğan, Binali Yıldırım'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olması durumunda TBMM Başkanlığı görevinden istifa etmesine gerek olmadığını açıkladı.

ABD'NİN SURİYE'DEN ÇEKİLMESİ... ABD'nin Suriye'den çekilme kararı için "Amerika üzerine düşeni yaptı, açıkladı ama Fransa'da Macron'un yaptığı açıklama daha farklı. Onun için biz şu anda Sayın Trump'ın yaptığı açıklamaya bakıyoruz ve onunla bu süreçteki iş birliğimizi sağlıklı şekilde devam ettiriyoruz" dedi.

PUTİN'LE BİR GÖRÜŞMEM OLACAK... "Arkadaşlarımın bugün yarın bir Moskova ziyareti olacak" diyen Erdoğan şöyle devam etti: "Moskova ziyaretindeki gelişmelere göre daha sonra benim de Sayın Putin ile bir görüşmem olacaktır. Birkaç gün içinde ziyaret edeceğiz."

ÖNCEKİ HABERLER
Büyük şok! HDP'ye kapatma davası açıldı
2019 AGİ zam tablosu evli eşi çalışan 5 çocuklu ne kadar AGİ alacak?
2019 AGİ net zammı evli eşi çalışan 4 çocuklu kaç para AGİ alacak?
2019 AGİ tablosu evli eşi çalışan 3 çocuklu ne kadar AGİ alacak?
Lösemili çocuklara destek maçında TMVFL Milli Karma güldü
Mevlid Kandili mesajları değişik çok paylaşılan kandil tebrik sözleri
Yorumlar 19 yorum