BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

Engelliler için örnek uygulama

Enver Yılmaz'a tebrik için gönderilen 600 çiçeğin satışından sağlanacak gelirle engellilere akülü araç ve tekerlekli sandalye alınacak.

Abone ol

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a tebrik için gönderilen 600 çiçeğin satışından sağlanacak gelirle engellilere akülü araç ve tekerlekli sandalye alınacak.

Kentin kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı görevine başlayan Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, belediyeye gelen tebrik çiçeklerini engelliler için faydaya dönüştüreceklerini belirterek, toplumsal konuya el atacaklarını söyledi.

Çiçek gönderenlere teşekkür eden Yılmaz, şöyle konuştu:

"30 Mart seçimlerinden başarılı çıktık. Seçim sonrasında bulunduğumuz mekan da panayır havasına büründü. Ordumuzdaki bütün çiçekler buraya gelmiş gibi oldu. Ordulu kardeşlerimiz gönüllerindeki sevgilerini buraya çiçek göndererek, bizlere teşekkürlerini göstermiş oldu. Gönderilen çiçekleri satarak engelli vatandaşlara akülü araç ve tekerlekli sandalye temin edeceğiz. İnşallah bir ilki daha başlatmış olacağız. Engelli vatandaşlarımızı memnun edip yüzlerini güldürmüş olacağız."

ÖNCEKİ HABERLER
Maçta gerginlik
Erdoğan Barzani’yi kabul etti
Ölümüne 40 gün kala Müslüman oldu
Yamuk kafatası görenleri şaşkına çeviriyor!
Aylık cilt bakım masrafı 8 bin dolar
Grip aşısı olacakların listesi 2020 e nabız nereden abkılır?
Yorumlar