BIST 1.393
DOLAR 8,08
EURO 9,72
ALTIN 460,72
MEDYA

Elimi Bırakma 55. bölüm fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 55. yeni bölümüyle 26 Kasım 2019 Salı akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 26 Kasım 2019 Salı akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Benim Tatlı Yalanım 23. bölüm fragmanı
Sevgili Geçmiş 5. bölüm 2. fragmanı
Mucize Doktor 11. bölüm 3. fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 45. bölüm 2. fragmanı
Bursa'da 6 parçaya ayrılmış köpek ölüsüyle ilgili satanist ayini iddiası
İstanbul Küçükçekmece'de liseli kız kapısı açık ilerleyen minibüsten düştü
Çankırı'da açık unutulan kamyon kasası kapağının çarptığı kadın öldü
60 saniyede bugün (19 Kasım 2019)
Candaş Tolga Işık: Beşiktaş’ın 1 lirasını yiyen şerefsizdir
Serdar Ali Çelikler: Fenerbahçe Beko küçülmek zorunda
Yorumlar