BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
MEDYA

Elimi Bırakma 11. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 11. yeni bölümüyle 7 Ekim 2018 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 7 Ekim 2018 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Zeki papağan kilitleri tek tek böyle açtı!
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Yediği tokatla hayatının şokunu yaşadı!
Skandal iddia! 5 yaşındaki çocuğu kreş sahibi darp etti
Zihinsel engelli kadına tecavüz dehşeti! Savunmalar 'yok artık' dedirtti
Yaralı leopara yardım etmek isterken canından oluyordu
Karakolun önünde silahlı çatışmaya girdiler! Hareketli dakikalar
Külliyeyi bombalayan pilot cezaevinde bakın ne yapmış!
Bodrum'da aç kalan domuzlar şehre indi
Uçan araba nihayet satışta, işte fiyatı
Yorumlar