GÜNCEL

Zeki papağan kilitleri tek tek böyle açtı!

Kutunun içindeki yiyeceğe ulaşmaya çalışan papağan tüm kilitleri böyle açtı.

Avusturalya bir kişi, papağının ne kadar zeki olduğunu denemek için içinde kraker bulunan bir kutu hazırladı ve kutuyu da iki kilit taktı; ardından kutuyu papağanın önüne koyan şahıs deneyine başladı ve kamerasının kayıt düğmesine bastı.

Akıllı kuş yiyeceğe ulaşmak için gagasıyla önce ilk kilidi hemen sonra da ikinci kilidi açtı. Cam bölmeyi kaldıran sevimli hayvan hedefine ulaşarak ödülünü afiyetle yedi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar