MEDYA

Ebru Gündeş hamile Bircan Bali'den şok açıklamalar

Beyaz TV'de ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucu Bircan Bali'den Ebru Gündeş'in hamileliği ile ilgili yeni iddialar gündeme getirdi. Peki Ebru Gündeş hamile mi?

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali, Ebru Gündeş'in hamile olduğunu bir kez daha yeni iddialarla gündeme getirdi. Dahan önce Ebru Gündeş'in hamile olduğunu savunan Bircan Bali'nin yeni iddiaları da çok konuşulacak türden. Ebru Gündeş'ten ilk iddialara yalanlama gelmişti. Yeni iddialar hakkında Güdeş'in ne açıklama yapacağı ise merak konusu. Peki Ebru Gündeş hamile mi? Hamile ise neden saklıyor? 


New York'ta yargılanan ve Türkiye aleyhine 'tanık' olunca serbest bırakılan İran asıllı iş insanı Reza Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'in hamile olduğu iddiası magazin gündeminde yerini korumaya devam ediyor. Bircan Bali daha öncede Ebru Gündeş'in hamile olduğunu iddia etmiş bu iddialara Ebru Gündeş'ten jet bir şekilde yalanlama gelmişti. Bu gün ise Bircan Bali'nin yeni iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bircan Bali yeni iddialar ile Gündeş'in hamile olduğunu açıkladı.

Sitene Ekle
Yorumlar