HABER /  GÜNCEL

Diyanet 'ten çağrı: "Milli ürünleri tercih edelim"

Diyanet İşleri Başkanlığından Türkiye ekonomisine yönelik spekülatif ataklara karşı, "Milli ürünleri tercih edelim." çağrısı yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Başkanlık tarafından ülke ekonomisine yönelik yürütülen spekülatif ataklara ilişkin istiklal ve istikbal adına büyük bir mücadele verildiği belirtilerek, bugünün maddi ve manevi açıdan kenetlenme ve fedakarlık zamanları olduğu vurgulandı.

Devletin mazlumlara umut olduğu için zalimlerin hedefi olduğuna işaret edilerek, "Diyanet İşleri Başkanlığımız, bütün görevlileri ve mensuplarıyla milli paramızı kullanmak, lüks ve israftan kaçınmak ve milli ürünleri tercih etmek başta olmak üzere her türlü fedakarlık ve sorumluluk konusunda milletimize rehberlik etmeye devam edecektir." denildi.

Milletin, eskiden beri nice zorlukları birlik ve beraberlik ruhuyla aştığı anımsatılan açıklamada, sistematik şekilde maruz kalınan bu çok boyutlu saldırıların da üstesinden gelineceği ve Allah'ın yardımıyla onurlu mücadeleden galip çıkılacağı kaydedildi.

Açıklamada, "Tarih şahittir ki Allah, dinine yardım edenlere yardım edecek, mazlumların hamilerine tuzak kuranların tuzaklarını boşa çıkaracaktır." ifadelerine yer verildi.

Dolar bugün nefes aldırdı saat 17.30'da 6.50'leri gördü 14 Ağustos 2018 kuru

Amerikan malı ürünleri neler ABD menşeli elektronik markalar listesi

ABD'ye reklam verme kampanyasına hangi şirketler katıldı işte liste


 

ÖNCEKİ HABERLER
Dolar bugün nefes aldırdı saat 17.30'da 6.50'leri gördü 14 Ağustos 2018 kuru
Erdoğan-İbadi zirvesi sonrası flaş açıklamalar!
ABD'ye reklam verme kampanyasına hangi şirketler katıldı işte liste
Devletin telefonuyla tatile giden Norveçli bakan kovuldu
Ehliyet sonuçları 4 Ağustos ayın kaçında açıklanacak?
Hac kesin kayıtları ne zaman nasıl yapılır kaç para?
Yorumlar 22 yorum