HABER / MEDYA

Diriliş Ertuğrul 99.yeni bölüm fragmanı neden yok TRT 1 yayın akışı

Diriliş Ertuğrul 99.bölüm fragmanı neden yok trt 1 yayın akışı yeni bölüm yok mu? Diriliş Ertuğrul 99.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

TRT 1'in çarşamba günleri ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 99.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Genellikle dizinin yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da ekrana geliyordu. Fakat bu hafta dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Peki ama neden?

Çarşamba günleri reyting birinciliğini kimseye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Herkes yeni bölüm fragmanının neden yayınlanmadığını merak ederken dizinin yapımcısından ya da kanaldan herhangi bir açıklama gelmedi. Fakat geçtiğimiz haftalarda çıkan bir haber dizinin yeni bölüm fragmanının neden yayınlanmadığına işaret.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99.YENİ BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YOK? Diriliş Ertuğrul 99.yeni bölüm fragmanı yayınlanmasının nedeni olarak geçtiğimiz haftalarda dizi setinde çıkan yangın gösteriliyor. Herkes merakla dizinin yeni bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek mi merak ediyor. Yayın akışına baktığımız zaman ise yeni bölümün yayınlanacağını görüyoruz. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak?

Yorumlar