HABER /  MEDYA

Diriliş 3.sezon ilk fragman yayınlandı!

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 3.sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 3.sezon ne zaman başlayacak? Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul 3.sezonunda neler olacak? İşte tüm detaylar

Diriliş 3.sezon ilk fragman yayınlandı!

TRT 1 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'un 62. bölüm yeni sezon fragmanı merakla bekleniyordu. Diriliş Ertuğrul 3. sezon ilk fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz sezona müthiş bir finalle veda eden Diriliş Ertuğrul yine nefes kesen bir sezon ile ekranlara gelmeyi hedefliyor.

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul'un 3. sezonu ile ilgili ilk bilgiler sosyal medya hesabı üzerinden geldi. Mehmet Bozdağ, yaptığı açıklamada yeni sezonun Ekim ayında başlayacağını belirtti.

Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş "Ertuğrul"un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan'ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek'in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan'ı öldürmediği gibi, Turgut'un öldürmesine de izin vermedi.

Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul'un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan'ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek'le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.

Diğer yandan Noyan ve Boğaç'ın Ertuğrul'un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç'ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak.

Obada ise Tuğtekin ve Gökçe'nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey'in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey'in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti.

Akça Bey Saadetin Köpek'in yardımlarıyla da Dodurgalılar'ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan'a gitmeden önce Halime'yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu'nun yardımıyla Yiğit'in peşine düştü.

Yiğit'in yerini bulan Sungur Tekin'le, alplar arasında arbede yaşandı. Ertuğrul, Sungur Tekin'in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girdi ve yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara aldı.

Yorumlar