BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  GÜNCEL

Devlet Bahçeli'den flaş açıklamalar! Yerel seçimle ilgili bomba sözler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erdoğan'ın 'son seçimlerde birinci olduğumuz yerde aday çıkarmamayı nasıl anlatırım tabanıma' sözlerine yanıt verdi. Bahçeli; ''MHP hiç kimseye muhtaç ve mecbur değildir. Birinci partiyiz her ilde aday çıkaracağız sözlerine de gerek yoktur'' dedi.

Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Kızılcahamam kampında yerel seçimle ilgili son dakika açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, 'Türkiye ekonomik sabotajın üstesinden gelecektir' dedi. Bahçeli ayrıca, 'Uyuşturucu konusunda bize kimse ayar veremez' diye konuştu. Yerel seçimde ittifak için önemli mesajlar veren Bahçeli, 'MHP hiç kimseye muhtaç ve mecbur değildir. Birinci partiyiz her ilde aday çıkaracağız sözlerine de gerek yoktur. Biz her şeyin farkında ve bilincindeyiz' dedi. Bahçeli'nin konuşmasından satır başları:

Merkez Bankası ve PPK gecikmeyle de olsa devreye girerek bağımsızlık vasfını gösterdiler. Faizdeki yükseliş milletimizi rahatsız etmiştir. Türkiye ekonomik türbülansta şiddetli sallanırken bundan faydalanmaya çalışanlar mutlaka afişe edilmelidir.

Döviz artarken etiketleri kahredici şekilde yükseltenler döviz düşerken aynı şekilde fiyatları indirecekler mi? Fırtınanın şiddeti ne kadar yüksek olursa olsun dayanacağız.

Türkiye ekonomik sabotajın üstesinden gelecek yaralarını saracaktır. Faiz ve kur ateş saçarken "hükümet yıpranır mı" tartışmasına girmek gayri milliliktir.

Biz CHP gibi davranamayız. Türkiye kaybederse hepimizin kaybedeceğini biliriz. Cumhurun ittifak tercihine sadakat gösteririz. Millet ne diyor ona bakarız.

MHP'NİN AF TEKLİFİ: (Af teklifi) Uyuşturucu konusunda bize kimse ayar veremez. Amacımız FETÖ'cü hakim ve savcıların verdiği talimatları gidermektir. Teklifimiz ne genel ne de özel aftır.

YEREL SEÇİMDE İTTİFAK: MHP hiç kimseye muhtaç ve mecbur değildir. Birinci partiyiz her ilde aday çıkaracağız sözlerine de gerek yoktur. Biz her şeyin farkında ve bilincindeyiz. Siyasi güçlerin yarışma ve rekabetine girilirse oradan bir sonuç çıkmayacağını da biliriz. Her ilden aday çıkarmak her partinin hakkıdır.

Muhabbet edeceksek ederiz ama resmi görüşmeleri sulandırmanın manası yoktur. Biz Cumhur ittifakına taktiksel bakmıyoruz. Cumhur ittifakı cumhurun iradesine dayanmaktadır. Cumhur ittifakı yaşayacak, dosta ve düşmana mesaj olacak.

ÖNCEKİ HABERLER
Kemal İnci kimdir kaç yaşında karısı ve çocukları kim?
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İstanbul'da silahlı saldırı! Ölü ve yaralılar var
Suudi Arabistan dev projeyi başlattı!
Google'a büyük şok! Satışa çıkmayan ürünü satıldı
Fenerbahçe'nin Rize'de işi hiç kolay değil!
Yeşilçam oyuncusu Kemal İnci evinde ölü bulundu! Kemal İnci kimdir
Çanakkale hava durumu 5 günlük haritalı fırtına durumu
Kylian Mbappe için City'den astronomik transfer teklifi!
Aydın hava durumu son rapor saatlik en kritik gün
Yorumlar 38 yorum