BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,69
ALTIN 498,02
HABER /  MHP

Devlet Bahçeli ne biliyor? Yeni bir hain deneme olacak 31 Mart'a...

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den şaşırtan açıklamalar geldi. Bahçeli'nin iddiasına göre bir provakasyon hazırlığı var. İşaret ettiği ise PKK ve FETÖ oldu.

Abone ol

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. 31 Mart yerel seçimlerine işaret eden Devlet Bahçeli bir provakasyon tertiplendiğini belirtip şunları söyledi:

-''FETÖ/PKK işbölümü yapmış ortaklar pusuda bekliyorlar. Türkiye üzerinde yeni bir hain deneme, yeni bir şer oyun planlanıyor. Ekonomideki sorunları siyasal tepkiye dönüştürmek ve 31 Mart seçimleriyle ilgili maksatlı bir hazırlık yapılıyor.

hükümet sisteminin üzerinde tehlikeli polemikler tetiklenip, provokasyonlar tertipleniyor. Buna izin vermeyeceğiz. Zillet ittifanın tuzaklarını yine kökünden bozacağız.

-‘Atatürk ilah değildir’ ve ‘ Atatürk benim ilahımdır’ diyen provokatörler sabırları zorluyor. Şunu çok iyi bilsinler ki, Türk milleti şiddeti ne olursa olsun her ihaneti, rezaleti ve felaketi yerle yeksan etmeye hazırdır.”''

Artık hacca nasıl gidilecek?
Cemal Kaşıkçı olayına da değinen Devlet Bahçeli, ''Bu cinayet ezberleri bozmuştur. Pandoranın kutusunu açmıştır" diye konuştu. Türkiye'nin cinayetin örtbas edilmesinin önüne geçtiğini belirten Bahçeli şöyle konuştu:
-"Anlaşılıyor ki Suudi Arabistan yönetimi sanal mahkeme yoluyla cinayeti karartmaya yönelmiştir. Suudi yetkililer 40 dereden su getiriyorlar. Maktul bellidir müşteki bellidir. Suudi yönetiminin Usame Bin Ladin zihniyetinden ne farkı kalmıştır.''

-''Bundan böyle hac farizasının güvenli şekilde yapılabileceğine nasıl inanalım. Suudi yönetimi İslam dünyasına kan ve fitne ekerek İslam dünyasını bölüp parçalanmaya sanki memur edilmiştir. Emri veliaht prensin verdiği söylense de bu durum ABD Başkanı tarafından görmezden gelindi. ABD başından beri veliaht prensi koruma yoluna gitmiştir.

ÖNCEKİ HABERLER
AdaletSelahattin Demirtaş açıklaması
Bakan Hulusi Akar ve MİT Başkanı Rusya'da
İdrarınızı uzun süre tutmayın! Bu rahatsızlıkları doğuruyor
Yarıyıl tatili ne zaman 15 tatil başlama günü MEB duyurdu
Google Fotoğraflar iOS kullanıcılarına özel güncellendi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'den 29 Ekim mesajı
Yorumlar 44 yorum