DÜNYA

Dağ yolunda korkunç olay! Faciadan böyle dönüldü

ÇİN'de dağ yolunda seyreden bir aracın içindekiler toprak kaymasının olduğu sırada büyük bir faciadan döndü. O anlar arkadaki başka bir aracın kamerasına saniye saniye yansıdı.

ÇİN'de dağ yolunda seyreden bir aracın içindekiler toprak kaymasının olduğu sırada büyük bir faciadan döndü. Yola düşen küçük kaya parçaları daha sonra büyük bir kütle halinde aracın üzerine düştü. Bu durumu çok kısa süre önce fark eden araç sürücüsü geri vites yapıp kurtulmaya çalışsa da araç bir anda uçuruma sürüklendi. Büyük bir faciadan dönülen anlar arkada bulunan başka bir aracın kamerasına yansırken olayda herhangi bir yaralanmanın olmadığı bildirildi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar