DÜNYA

Yolda yürüyen kadın dehşeti yaşadı!

Patlayan lastik yolda yürüyen kadına isabet etti. Olay anbean güvenlik kamerasına yansırken kadının hayatını kaybettiği belirtildi.

Brezilya'da yolda yürüyen bir kadın, yolda bulunan bir aracın lastiğinin patlaması sonucu hayatını kaybetti. Patlayan lastiğin kopan parçası, yolda yürüyen kadının başına isabet etti.

O anda kimsenin ne olduğunu anlamadığı olayda, başından yaralanan kadının hayatını kaybettiği belirtildi. Yaşanan o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum