HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Çüngüş seçim sonuçları 2019 Diyarbakır ilçeleri Çüngüş 31 Mart sonucu

ÇÜNGÜŞ seçim sonuçları büyük merak konusu, Diyarbakır yerel seçim sonuçları açısından Çüngüş ilçesi seçim sonuçları önemli.

Çüngüş ilçesinin 31 Mart 2019 yerel seçim sonuçları Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışanda kritik önemde. Diyarbakır Büyükşehir Belediye seçimlerinde HDP'den Adnan Selçuk Mızraklı, TKP'den Ahmet Kesen, DSP'den Ali Artun, Vatan Partisi'nden Bayram Yurtçiçek ve AK Parti'den Cumali Atilla yarışıyor. 

Çüngüş ilçesinde yerel seçimlere, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararı uyarınca, Adalet ve Kalkınma Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Türkiye Komünist Partisi ve Vatan Partisi katıldı. 

Bağlar seçim sonuçları : 2019 yerel seçimlerinde Diyarbakır genelinde olduğu gibi Bağlar ilçesi Belediye Başkanlığı için de kıyasıya bir rekabet vardı. Bağlar seçim sonuçları Anadolu Ajansı verileri ile internethaber.com sitesinde yer alacak. Aşağıda yer alan linkten Diyarbakır Bağlar yerel seçim sonuçlarının anlık verilerine seçim yasağının kalkması ile birlikte ulaşabilirsiniz. 

Diyarbakır ilçeleri ve Çüngüş seçim sonuçları sayfası - tıklayın

2014 Çüngüş seçim sonuçları nasıldı? : Peki geçen seçimde Diyarbakır Çüngüş Belediye Başkanlığı seçimini hangi partiden, kim kazanmıştı? 2014 yerel seçimlerindeÇüngüş  Belediyesi için yaşanan seçim yarışı sonrasında sonuçlar şöyle olmuştu:

2014 yılı Diyarbakır yerel seçim sonuçları : 

ÖNCEKİ HABERLER
Ankara Polatlı 2019 yerel seçim sonuçları
İstanbul Adalar seçim sonuçları 2019 - Adalar yerel seçim sonucu
Çekmeköy İstanbul yerel seçim sonuçları 2019 - Çekmeköy yerel seçim sonucu
Çermik seçim sonuçları 2019 Diyarbakır ilçeleri Çermik 31 Mart sonucu
Ankara Nallıhan yerel seçim sonuçları 2019 seçimleri
Siyer sınavı 2020 tarihleri başvuru ne zaman?
Yorumlar