BIST 7.701
DOLAR 26,97
EURO 28,73
ALTIN 1.670,63
POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Karanlık güçlerin besleyip büyüttüğü örgütlerin başını ezdik'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara aday tanıtım toplantısında konuştu. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nu sert eleştirdi ve 'PKK, PYD, DEAŞ ve FETÖ'ye kadar karanlık güçlerin besleyip büyüttüğü, üzerimize saldığı ne kadar örgüt varsa hepsinin başını ezdik, eziyoruz.' dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara ilçe aday tanıtım toplantısında konuştu. Adayların tek tek tanıtıldığı toplantıda Erdoğan, CHP lider Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

Dünya çapında Türkiye'nin faaliyetlerine hız kesmeden devam ettiğini belirten Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları şöyle:

"Ülkemizi ve milletimizi hizmetlere kavuşturmak için gece gündüz çalışırken en çok saldırıya kimden maruz kaldık, en çok engeli kimden gördük biliyor musunuz? Evet, ana muhalefet partisi."

KENDİ MEŞRUTİYETİNİ SORGULA Bay Kemal, ‘Türkiye demokrasiden uzaklaşıyor’ iftirasını atıyor. Şimdi de tutmuş bizim meşruiyetimizi, cumhurbaşkanlığımızı sorguluyor. Bay Kemal, önce sen partinin içindeki meşruiyetini sorgula. Bak şu anda, senin kendi genel başkan yardımcıların bile sana dümdüz çakıyor."

HEPSİNİN BAŞINI EZDİK PKK, PYD, DEAŞ ve FETÖ'ye kadar karanlık güçlerin besleyip büyüttüğü, üzerimize saldığı ne kadar örgüt varsa hepsinin başını ezdik, eziyoruz."

Sitene Ekle