BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her biri için 100 TL destekleme ödemesi yapacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, küçükbaş hayvancılığın teşvikiyle ilgili "Dişi kuzu ve oğlaklardan damızlık olarak sürüye katılan her bir hayvan için 100 TL destekleme ödemesi yapacağız. " dedi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van mitinginde küçükbaş hayvan yetiştiriciliğini geliştirmek amacıyla yeni bir destek programının hayata geçirileceğini açıkladı. "Dişi kuzu ve oğlaklardan damızlık olarak sürüye katılan her bir hayvan için 100 TL destekleme ödemesi yapacağız" diyen Erdoğan, ardından şu ifadeleri kullandı;

"Ülkemizde kişi başına en az bir küçükbaş hayvan yetiştirilmesini hedefliyoruz. Yeni teşvik programının ülkemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" 

"Burada Van'dan İlan Ediyorum"

Öte yandan terörle mücadele konusunda da kararlılık mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Burada Van'dan ilan ediyorum. Bir daha hiçbir güç Türkiye'yi yeniden terör örgütlerinin cirit attığı bir ülke haline getiremeyecektir"  dedi. Erdoğan sözlerine şöyle devam etti;

"Bir daha hiçbir güç Türkiye’yi ekonomide altyapı da geldiği seviyenin gerisine düşüremeyecektir. Bir daha hiçbir güç Türkiye’yi herkesin birbirine şüpheyle kem gözle baktığı bir ülke haline dönüştüremeyecektir. Bundan sonra Türkiye sadece birliği beraberliği kardeşliği konuşacak."

ÖNCEKİ HABERLER
Arı sütünü kullandığınız şampuanın içine dökün! Ne olduğuna inanamayacaksınız
Galatasaray'ın eski yöneticisinden "kayyum atanabilir" çıkışı!
1 Nisan 2019 tatil mi MEB okullar seçim sonrası açık mı?
BBP'nin başkan adayı: Oyumu Mansur Yavaş'a vereceğim
Erdoğan'dan Eskişehir taraftarına müjde! Talimatı verdi
Otobüsçülere de vergi indirimi geldi
Nükte yapacaktı! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bir tuhaf "4 oğlu" açıklaması
Aykut Kocaman'ın canını sıkan haber
Çavuşoğlu'ndan Arap ülkelerine 'Golan Tepeleri' tepkisi
Seçim kaç saat sürecek 31 Mart sandık açılış-kapanış saati
Yorumlar 7 yorum