BIST 1.084
DOLAR 7,36
EURO 8,71
ALTIN 460,11
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Nükte yapacaktı! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bir tuhaf "4 oğlu" açıklaması

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Eyüpsultan'da Emel Bilenoğlu, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu. İki oğlu, üçüncüsü ben Kılıçdaroğlu. Bir de dördüncüsü Kaftancıoğlu" şeklinde konuştu.

Abone ol

Eyüpsultan'da vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu, yarınları vatandaşlarla beraber inşa edeceklerini belirterek, "Kardeşçe yaşayacağız. Kavga etmeyeceğiz. Hiç kimseyi kötülemeyeceğiz. Bizim yolumuzda adalet ve güzellik var. Biz güzellikleri, insan sevgimizi yüreğimizde taşıyoruz. İstedikleri iftirayı atsınlar. İstedikleri kötülükleri yapsınlar" diye konuştu.

"Mücadele, demokrasi mücadelesidir"

CHP'nin Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu'nun herkesi  kucaklayan bir belediye başkanı olacağını söyleyen Kılıçdaroğlu, şöyle devam  etti:

Bütün amacı daha güzel bir Eyüpsultan. O en çok sizlere güveniyor.  Sizlerin vereceği her oy, daha güzel, daha huzurlu Eyüpsultan'ın kapılarını  sonuna kadar açacak. Ben ona güveniyorum, siz de ona güvenin. Eyüpsultan'da Emel  Bilenoğlu, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu. İki oğlu, üçüncüsü ben Kılıçdaroğlu. Bir de dördüncüsü Kaftancıoğlu. İstanbul'da hep beraber mücadele ediyoruz. Sorunlarınız var biliyorum. Mutfaklarda yangın var, işsizlik sorunu var biliyorum. Bütün bunları aşabiliriz. Mücadele, demokrasi mücadelesidir. Sandığa  gideceğiz, oylarımızı vereceğiz."

"Mübarek bir mekandayız"

Kılıçdaroğlu, "Eyüp Sultan'ın mekanında, mübarek bir mekandayız. O  güzellikleri bütün dünyaya tanıtacağız. Onu yapacak olan kişi Emel Başkan. Onu size, sizi de Allah'a emanet ediyorum." diye konuştu.

"İşsiz arkadaşlarımıza iş bulacağız"

CHP'nin Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu da, "İşsiz arkadaşlarımıza iş bulacağız. Madde bağımlılığına izin vermeyeceğiz. Ben de yaşa takılanlardanım. Onların da oyunu istiyoruz. Tüm dostların, tüm kadınların, tüm  annelerin oyunu istiyoruz." dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
Aykut Kocaman'ın canını sıkan haber
Acun, kızı Leyla ile düet yaptı! Tupac...
Seçim kaç saat sürecek 31 Mart sandık açılış-kapanış saati
Karaman: Milli takımımız tekrar Türkiye'ye milli ruh getirdi
Hatay'da operasyon aralarında polis ve imam da var
Caner Turp kimdir yaşı kaç Gizem Güven'in nişanlısı kimdir?
Yorumlar 9 yorum