BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  GÜNCEL

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Seyyid Tahir Özışık için taziye mesajı

Cübbeli Ahmet Hoca, İnternethaber Yayın Grubu'nun sahibi Hadi Özışık'ın babası Seyyid Tahir Özışık'ın vefatının ardından bir taziye mesajı yayınladı.

Abone ol

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık'ın babası emekli imam Seyyid Tahir Özışık'ın vefatının ardından bir taziye mesajı yayınladı. Ünlü, kişisel internet sitesinden yayınlanan videosunda Seyyid Tahir Özışık'ın Abdülkâdir Geylânî Hazretleri'nin torunlarından olmasına ve medrese tahsili yapmış büyük bir alim olmasına vurgu yaptı. 

"Bazı Cenazeler Vardı ki...": Ardından vefat etmeden önce Abdülkâdir Geylânî Hazretlerinin Seyyid Tahir özışık'ı ziyaret etmesine dikkat çeken Ünlü, şu sözlerle açıklamasına devam etti; 

Babamın o mübarek sesini işitemeyeceğim bir daha! Hadi Özışık yazdı

"Bazı cenazeler vardır ki kendilerine iştirak edenlere şefaat ederler. Umarız ki bu hocamız inşallah cenaze namazında hazır bulunanalara şefaat edecek mertebededir. Zaten uyanıkken bu kerameti gördüğüne göre. Rabbim derecesini ali eylesin. Geride bıraktığı Özışık ailesine sabır versin ve onun yolunu sürdürmelerini nasip eylesin. Mühim olan neslin devamından çok yolun devamıdır. Bu büyüklerin, seyyidelerin, alimlerin salah ve takva ocaklarının devam etmesidir. Allah’ım bu aileye de bu şerefi ihsan eylesin."

Seyyid Tahir Özışık eli öpülen bir adamdı ama eşi söz konusu olunca el de öperdiSeyyid Tahir Özışık eli öpülen bir adamdı ama eşi söz konusu olunca el de öperdiSeyyid Tahir Özışık eli öpülen bir adamdı ama eşi söz konusu olunca el de öperdiSeyyid Tahir Özışık eli öpülen bir adamdı ama eşi söz konusu olunca el de öperdiHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
2019 mahalli seçimleri nasıl oy kullanılacak?
Barcelona'dan genç yıldız De Jong için rekor teklif!
Osman Diyadin yazdı! Biliyorum Soylu size ağır geliyor
14 Şubat hangi gün 2019 erkeğe farklı ne hediye alınır?
TFF'den Oğuz Çetin'e görev
Erdoğan'dan S-400 tepkisi: Test yapmayı kalkıp da ABD'ye soracak değiliz.
Yorumlar 13 yorum