HABER /  GÜNCEL

Çocuk parkına ateş açıldı! 2'si çocuk 3 yaralı var

Pendik'ten sonra Karaman'da da çocuk parkında oturan 2’si çocuk 3 kişiye kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce otomobilden pompalı tüfekle ateş açıldı. Mustafa Y. (16), Ali K. (15) ve Faruk Örs (20) yaralandı.

İSTANBUL Pendik'te bir magandanın çocuk parkına ateş açmasının ardından benzer bir olay da Karaman'da yaşandı. Karaman'da çocuk parkında oturan 2’si çocuk 3 kişiye kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce otomobilden pompalı tüfek ile açılan ateş sonucu Mustafa Y. (16), Ali K. (15) ve Faruk Örs (20) yaralandı.

Olay, saat 20.45 sıralarında Mümine Hatun Mahallesi 1475 Sokak’ta bulunan çocuk parkında meydana geldi. Mustafa Y., Ali K. ve Faruk Örs çocuk parkında oturdukları sırada, parkın yakınına gelen bir otomobilden kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle üzerlerine ateş açıldı.

Açılan ateş sonucu bankta oturan Mustafa Y., Ali K. ile Faruk Örs yaralandı. Silah seslerini duyan çevredekiler parktaki yaralıları fark edince sağlık görevlilerine haber verdi.

 Ambulanslarla Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Mustafa Y. ile Ali K.'nın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

ÖNCEKİ HABERLER
Eren Erdem savcıya da itiraf etti! MİT belgelerini bana 'o' verdi...
İstanbul'da fabrikada yangın! 6 ilçe müdahale etti
Binali Yıldırım: Belki ağır bedel ödeyeceğiz, ama boyun eğmeyiz
Market raflarında büyük oyun! Göz göre göre kandırılıyoruz
Mevduat hesaplarıyla ilgili çok önemli vergi düzenlemesi
Özlem Gültekin kimdir Erhan Çelik'in eşi aşiret kızı çıktı mesleği ise şaşırttı
Yorumlar