BIST 4.896
DOLAR 19,18
EURO 20,92
ALTIN 1.219,95
HABER /  GÜNCEL

CNN Türk'te 'işkembe-i kübra' atışması

Nazlı Ilıcak Kim dinlemiş bilmiyoruz. Ben de senin gibi içeriden dinlenmişler diyorum. İddiaları delillendirmeyeceksen Hakan Fidan cebine teyp koymuş konuşmaları kaydetmiş diyebilirim..." dedi kıyamet koptu

Abone ol

CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf'programında yine gergin anlar yaşandı. Altan Öymen, Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel ve Nagehan Alçı'nın gündemi MİT yasası ve Dış işleri Bakanlığı'ndaki toplantının internete sızdırılmasıydı.

Milliyet yazarı Nagehan Alçı, 'Başbakan'ın bütün çevresini dinleyenler olduğunu biliyoruz, Dış İşlerinde'de bu dinlemeleri kimler yapıyorsa kozmik toplantıyıda onlar dinlemiş ve servis etmiştir diyorum' derken, Nazlı Ilıcak'a yönelik olarak da 'Siz neye dayanarak dinlemeyi Hakan Fidan yapmıştır diyorsunuz ben bilmiyorum ve sizin gibi isim filan vermiyorum soruştuma devam ediyor'dedi.

Ilıcak, Alçı'ya cevaben 'Kim dinlemiş bilmiyoruz. Ben de senin gibi içeriden dinlenmişler diyorum. İddiaları delillendirmeyeceksen Hakan Fidan cebine teyp koymuş konuşmaları kaydetmiş diyebilirim..." dedi.

İki isimin dakikalar boyunca birbilerine "kim dinlemiş?" diye sorması izleyenleri sıkıntıya boğarken Nazlı Ilıcak en sonunda Alçı'ya  "Ben de senin gibi havadan atıyorum, senin gibi İşkembe-i kübradan atıyorum' diyerek tartışmaya noktayı koydu.

İŞTE O ANLAR