BIST 1.186
DOLAR 7,96
EURO 9,42
ALTIN 486,89
MAGAZİN

Cicişlerin telefon yüzünden kavga ettiği ortaya çıktı!

Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerden Esra, sokak ortasında kavga ettiği görüntülerin ardından canlı yayına bağlanarak, 'Kardeşimle aramızdaki meseleyi çözdük. Biz dünyaca ünlü markaların reklam yüzü olduk. Bu görüntüler işlerimize zarar veriyor' dedi.

Yaz tatillerini İzmir Alaçatı'da geçiren ve sosyal medya hesaplarından da tatilleriyle ilgili paylaşımlarda bulunan Cicişler, birlikte yemek yedikleri mekan çıkışı saç saça baş başa kavga etti. Konu hakkında TEVE 2'de yayınlanan 2. Sayfa'ya telefonla bağlanan Esra Ersoy, konunun önemsiz olduğunu ve bu görüntülerin işlerine zarar verdiğini söyledi.

Kız kardeşinin telefonunu izinsiz aldığı ive geri vermediği için kavga ettiklerini söyleyen Esra, sözlerine şöyle devam etti:

"Kardeşimin telefonunu izinsiz şekilde aldım mekandan çıkarken. Sebebi anlatmam uzun sürer telefonu vermemi istedi vermedim. Birkaç kez istedi vermedim o sırada sinirlenip saçıma yapıştı. Alaçatı sokakları taşlı olduğu içinde yere düştüm. Düşünce yerden sürükleniyormuşum gibi görünüyor. Bende inatçı olduğum için telefonu vermedim sonra insanlar geldi ayırmak için. Oda inat etti sonra biri gelip telefonu benden alıp verdi o arada da saçımı bıraktı"

"BU GÖRÜNTÜLER YÜZÜNDEN REKLAM YÜZÜ OLAMIYORUZ"

Görüntülerin ardından reklam iddiaları ortaya atıldığını söyleyen Esra, "Böyle reklam mı olur rezalet görüntüler. Biz dünyaca ünlü markaların reklam yüzü olduk. Bu görüntüler işlerimize zarar veriyor" dedi.

Sitene Ekle
Yorumlar