MAGAZİN

Bengü evleniyor! İşte düğünden ilk görüntüler

İş adamı Selim Selimoğlu ile mutlu bir ilişki yaşayan Bengü, bugün nikah masasına oturuyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında Selimoğlu ile nişanlanan Bengü, gelinlik içerisinde zerafeti ve güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Bengü ve uzun bir süredir aşk yaşadığı Selim Selimoğlu çifti birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya hazırlanıyorlar. Bildiğiniz üzere Bengü ve Selim Selimoğlu çifti geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlanmışlardı. Mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olan çift, bugün ilişkilerini bir sonraki seviye olan evliliğe taşıyacaklar. Çift, bugün nikah masasına oturuyor.

İÇİNDEKİ MUTLULUK YÜZÜNE YANSIDI: Geçtiğimiz günlerde örf ve adetlere uygun bir kına gecesi düzenleyen Bengü, bugün de evinden davul-zurna eşliğinde çıktı. Selim Selimoğlu ve Bengü'nün heyecanı dikkatlerden kaçmadı. Aradığı aşkı iş adamı Selim Selimoğlu'nda bulan Bengü'nün mutlu halleri objektiflere böyle yansıdı.

GELİNLİKLER İÇERİSİNDE BÜYÜLEDİ: Kendisini genellikle ışıltılı sahne kostümleriyle gördüğümüz şarkıcı Bengü, ilk giydiği gelinlik içerisinde zerafeti ve güzelliğiyle göz kamaştırdı.

600 KİŞİ KATILACAK: Düğün hazırlıkları için hiçbir masraftan kaçınmayan çift 1 milyon TL'yi gözden çıkardı. Tropikal konseptli bir gecede düzenleyen Bengü, düğüne 600 konuk davet etti.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar